Kaset savaşları başladı

Kaset savaşları başladı

Seçim tarihleri yaklaşırken, "gizli çekimli propaganda" dönemi de başladı. CHP'nin kaderini değiştiren kaset skandalının ardından bir kaset de MHP için ortaya çıkarıldı

Tarih: 27 Nisan 2011, 02:46


Genel seçimlere iki aydan az bir süre kala, seçim propagandası “kaset savaşı”na dönüşmeye başladı. CHP’de Genel Başkan değişimine yol açan kasedin ardından, MHP için de ses getirecek bir gizli kayıt internet ortamına aktarıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu ve MHP Adana Milletvekili Recai Yıldırım ve iki kadına ait gizli kamera görüntüleri Türkiye’yi sarsacak cinsten.

GAZETECİLEROnlineın yayımlamayı uygun görmediği gizli kayıtlarda, MHP’nin Aile ve Kadından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Recai Yıldırım ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu’nun iki kadın ile birlikte sohbet ortamında ve bir bölümü uygunsuz durumda çekilmiş sesli görüntüleri yer alıyor.

Türkiye’deki siyasal ve sosyal duruma ilişkin değerlendirmenin yapıldığı gizli çekilmiş sohbette, birtakım kişisel ticari ilişkilerden de söz ediliyor.

Görüntülerin bir bölümünde de iki Çobanoğlu ve Yıldırım’ın iki kadın ile uygunsuz görüntüleri de bulunuyor.

Dün gece Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek tarafından yönetilen Beyaz TV’deki bir tartışma programında da yayımlanan görüntüler, bir görüntü paylaşım sitesine “myerdoğan” takma isimli bir kişi tarafından yüklenmiş. Görüntüleri yükleyen “myerdoğan”a ait profilde, “merdoğan52” rumuzu ile “Partileri tek tek dizayn ediyor alç..lar. CHP bitti sıra MHP de. Siyaset ayağa düştü. Kişisel hataları kuruma mal ederek ülkenin sonunu hazırlamaya çalışıyorlar. Bu tezgah tam bir İ. M. tezgahı, Keçiören belediye başkanına kurulmuş tezgahın aynısı. Başarılı oluyor ve netice alınıyor maalesef. Ama akıllı olalım bu numaralara pirim vermeyelim derim. (mhp seçmeni değilim, oy vermedim ama bunlara inat MHP ye oy vereceğim)” yorumu yapıldığı görülüyor.Facebook'ta Paylaş

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTWİTTER

Siyaset | Ekonomi | Güncel | Medya | Kültür/Sanat | Manşetler | Tüm Haberler |

© 2011 Gazeteciler Online "Gazetecileronline'da yayımlanan haberler kaynak gösterilerek kullanılabilir." Web Design:ED